Ceník

ICeník individuálních sezení

V současné době se podílím na přípravě větších projektů a pro širokou veřejnost poskytuji max. 8 individuálních konzultací v měsíci.

Hodně věcí, které považuji za základ a které mě hodně vyčerpávali opakovat, je vloženo v  knize Smysluplné vztahy Michala Bartoše. Spolupracovala jsem na kapitolách o partnerství a vztahu k sobě.

Určitě v ní najdete hodně odpovědí, které potřebujete. Doporučuji ji i v případě, kdy se ke mě chystáte. Jistě ušetříme spoustu času a budoucích sezení tím, že budete připraveni jít hned od začátku více do hloubky. Objednat lze na https://www.smysluplnevztahy.cz/

Volné termíny v následujících 2 měsících budou uveřejňovány níže. Pokud budete mít zájem o konkrétní termín, napište mi email a vyčkejte na potvrzení. Pokud mnou bude termín potvrzen,učiním předběžnou rezervaci. Poté prosím uhraďte cenu za sezení na  ČBÚ: 2800990996/2010. Po připsání částky na účet, bude vaše rezervace termínu definitivní. Čas rezervace je možno v případě nečekané události 2x změnit. Pokud se ani poté sezení z důvodů na vaší straně konzultace neuskuteční, peněžní částka složená na výše uvedený účet bez náhrady propadá.

Cena individuálního sezení  je 5000Kč ( počítejte 2-3hodiny)

Nejbližší volné termíny:

 26.3.2019    2.4.2019  

Energetická očista bytových, firemních prostor, cena dle objemu zakázky

Harmonizace firemního systému,  cena dle objemu zakázky

 

Kde probíhají sezení?

Praha, Studio Remissio Spa, Kubelíkova 3,

Více informací v kontaktech.


Věřím, že naše spolupráce Vám přinese radost i užitek do celého vašeho života.

Kontakt