O mně

Narodila jsem se 13. 8. 1974 v Olomouci jako Lvice s ascendentem v Býku.

V současné době žiji a tvořím v Praze. Spolu se svým milovaným mužem vytváříme nové projekty,vychovávám své tři děti. A hlavně si užívám život ve všech jeho podobách. To znamená i ve dnech , kdy rozhodně není slunečno.

Osobním rozvojem se zabývám posledních 18 let.

Už jako dítě jsem moc nechápala život dospělých, tak jak jsem ho vnímala v mém okolí. Jsem od přírody zvídavá a věci mi musejí dávat smysl, tak jsem odpovědi hledala v knihách. Četla jsem hodně životopisy a chtěla jsem najít návod na šťastný a naplněný život. Popravdě řečeno moc jsem nevykoumala, nejjistější se mi zdálo řídit se rozumem a tím se pokusit vyvarovat se chybných rozhodnutí.

K tomu, že cesta rozumu není tou pravou, mě přivedla má nespokojenost v partnerských vztazích a chronické zdravotní problémy. Ty vyvrcholily diagnózou rakoviny. Kombinací alternativních a konzervativních léčebných metod jsem se vyléčila, změnila partnera a myslela si ,že mám vyhráno. Bohužel se vše za pár let opakovalo.

NASTAL ČAS ZMĚNY, ČAS PŘESTAT OBVIŃOVAT OKOLÍ A ZAČÍT MĚNIT NĚCO U SEBE.

Vyzkoušela jsem hodně metod a prošla mnoho seminářů našich i zahraničních lektorů jako holotropní dýchání, rodinné konstelace, astrologie, reiki, radikální odpuštění , Cesta dle Brandon Bays atd. Něco se v mém životě pohnulo, ale ne tolik, jak bych si přála.

Potom jsem poznala úžasnou spisovatelku Zdeňku Jordánovou. Absolvovala jsem její  3-letý kurz Poznej svůj cíl. Začala jsem chápat svůj život a  souvislosti v něm. Vzpomněla jsem si na to, kdo skutečně jsem a konečně si dovolila zase mít dobrý pocit ve svém životě. Zároveň jsem objevila pro mě další geniální metodu, která propojuje astrologii a konstelační techniky . Rozhodla jsem se tuto techniku 2 roky studovat ve Škole kvantové astrologie. Její tvůrkyni a vizionářce Daniele Viplerové také velmi vděčím za rozšíření mých obzorů jak v profesním, tak osobním životě.

Postupem let jsem si dovolila důvěřovat svým schopnostem a darům, které se mi začali během let aktivovat. Své schopnosti vidět, slyšet, cítit věci, systémy, frekvence normálně nepřístupné a sílu v mých rukou, kterých jsem se dříve bála, jsem se naučila používat tak, aby mi nekomplikovaly běžný život a šli s pokorou využít ve prospěch druhých. Dnes je používám tak, aby se šlo přímo ke kořenu věci, osvětlila se skutečná příčina problémů a prosvítila se možnost léčení v realitě. Mou další pracovní vášní je komunikace s bytovými prostory, jejich energetická očista, vyladění i předmětů v nich tak, aby se vám v nich dobře žilo. Zároveň dále objevuji další možnosti, které máme k léčení našich životů. Tyto poznatky sdílím s ostatními také na sebezkušenostních seminářích, které buď sama nebo spolu s kolegy z oboru vedu.

Existuje spoustu skvělých metod, prostřednictvím  kterých lze dojít k úžasným výsledkům. Každý by si měl najít tu , která mu nejvíc „sedí“. Já Vám nabízím pomoci těmi metodami, které  pomohly mě a věřím, že mají potenciál změnit i Váš život k lepšímu.

Díky tomu , že jsem si prožila hodně z životních trápení, se kterými za mnou chodíte, je pro mě přirozené chápat Vás a soucítit s Vámi, ať přijdete s čímkoliv.

Těším se na Vás

Míša Freyová

Kontakt