O mně

Narodila jsem se 13. 8. 1974 v Olomouci jako Lvice s ascendentem v Býku.

V současné době žiji a tvořím v blízkosti Prahy. Ráda vařím pro mou rodinu a přátele , vyrábím belgické pralinky, miluju jízdu na koni, vychovávám své tři děti a hlavně konečně si dokážu užívat život ve všech jeho podobách i když občas není slunečno.

Osobním rozvojem se zabývám posledních 18 let.

Už jako dítě jsem moc nechápala život dospělých, tak jak jsem ho vnímala v mém okolí. Jsem od přírody zvídavá a věci mi musejí dávat smysl, tak jsem odpovědi hledala v knihách. Četla jsem hodně životopisy a chtěla jsem najít návod na šťastný a naplněný život. Popravdě řečeno moc jsem nevykoumala, nejjistější se mi zdálo řídit se rozumem a tím se pokusit vyvarovat se chybných rozhodnutí.

K tomu, že cesta rozumu není tou pravou, mě přivedla má nespokojenost v partnerských vztazích a chronické zdravotní problémy. Ty vyvrcholily diagnózou rakoviny. Kombinací alternativních a konzervativních léčebných metod jsem se vyléčila, změnila partnera a myslela si ,že mám vyhráno. Bohužel se vše za pár let opakovalo.

NASTAL ČAS ZMĚNY, ČAS PŘESTAT OBVIŃOVAT OKOLÍ A ZAČÍT MĚNIT NĚCO U SEBE.

Vyzkoušela jsem hodně metod a prošla mnoho seminářů našich i zahraničních lektorů jako holotropní dýchání, rodinné konstelace, astrologie, reiki, radikální odpuštění , Cesta dle Brandon Bays atd.

Něco se v mém životě pohnulo, ale ne tolik , jak bych si přála.

Potom jsem poznala úžasnou spisovatelku Zdeňku Jordánovou. Absolvovala jsem její  3-letý kurz Poznej svůj cíl. Začala jsem chápat svůj život a všechny ty souvislosti v něm. Vzpomněla jsem si na to, kdo skutečně jsem a konečně si dovolila zase mít dobrý pocit ve svém životě. Zároveň jsem objevila pro mě další geniální metodu, která propojuje astrologii a konstelační techniky . Rozhodla jsem se tuto techniku studovat ve Škole kvantové astrologie. Její tvůrkyni a vizionářce Daniele Viplerové také velmi vděčím za rozšíření mých obzorů jak v profesním , tak osobním životě.

Postupem let jsem si také dovolila důvěřovat svým schopnostem a darům , které mi byli propůjčeny k léčení druhých. Svého vnímání a schopnosti napojit se na jakýkoli objekt či osobu a sílu v mých rukou, kterých jsem se dříve bála, jsem se naučila používat tak , aby mi nekomplikovaly běžný život a šli s pokorou využít ve prospěch druhých. Mou vášní je komunikace s bytovými prostory, jejich energetická očista, vyladění i předmětů v nich tak, aby se vám v nich dobře žilo. Zároveň dále objevuji další možnosti, které máme k léčení našich životů. Tyto poznatky sdílím s ostatními i na sebezkušenostních seminářích, které buď sama nebo spolu s kolegy z oboru vedu.

Existuje spoustu skvělých metod, prostřednictvím  kterých lze dojít k úžasným výsledkům. Každý by si měl najít tu , která mu nejvíc „sedí“. Já Vám nabízím pomoci těmi metodami, které  pomohly mě a věřím ,že mají potenciál změnit i Váš život k lepšímu.

Díky tomu , že jsem si prožila hodně z životních trápení, se kterými za mnou chodíte, je pro mě přirozené chápat Vás a soucítit s Vámi ,ať přijdete s čímkoliv.

Těším se na Vás

Míša Freyová

Kontakt