Reference

Zde můžete najít všechny mé reference od Vás. Za všechny moc děkuji.

S Michaelou jsem se setkala několikrát a to když mi bylo nejhůř. Vždy mi pomohla a posunula o kus dál. Při posledním setkání na jejím semináři mě ohromila svoji prací, ale hlavně mi pomohla znovu se najít a vykročit tou správnou cestou. Cítím, že jsem to znova já, cítím se šťastnou a silnou. Těžko se to dá popsat slovy jak pracuje, ani nevím co všechno v ní je a jak to všechno dokáže vnímat. Její schopnosti jsou zázrakem.
Jestliže, nevíte jak dál, jestliže potřebujete pomoct v jakékoliv oblasti života, doporučuji na ni se bez starostí obrátit. Je to osoba, která je profesionál, dělá svoji práci svědomitě, nebojí se poprat se i s nejhorším, nesoudí nic a nikoho, je otevřená a upřimná. Je to spoj mezi zemí a nebem, spoj mezi různými světy a životy. Její praxe a úspěchy ji dovoluji být sebevědomou ve své práci. Jsou různí lidé nabízející pomoc na cestě osobního růstu, jediná osoba, která mě skutečně pomohla je Michaela. Děkuji za ni. Děkuji Míšo!
Ela

V životě se některé věci sejdou tak, že by to jeden nevymyslel, z dlouhodobého úspěchu jsem se ocitla v úzkých a dosud používané postupy selhávaly. Čím víc jsem se snažila, tím víc jsem byla vyčerpaná. Ve stavu zoufalosti jsem se obrátila na Míšu, která svými schopnostmi (zřejmě vysoce rozvinutá intuice či empatie) viděla moje problémy ve zcela jiném světle. Pochopila jsem, proč se mi vše událo (v konečném důsledku to bylo i logické), zároveň mi ukázala cestu, kterou se mám vydat dál. Proměna, kterou jsem zažila, vnesla do mého života mnohem více síly a radosti, než jsem zažívala kdykoliv předtím. Život je fajn, opět se mi daří… Akademicky vzdělaná, vědecky smýšlející o světě i životě, nejsem sto pochopit a popsat schopnosti Míši. Kam na informace chodí (nebo odkud ji informace chodí), mi můj logicky uvažující mozek nebere. A o to víc mě tyto zážitky nutí hlouběji přemýšlet o všech konsekvencích našeho bytí. Nelze všechny vnitřní i vnější změny popsat slovy, to lze pouze zažít. Míša pomáhá efektivně, upřímně a mile. Srdečně ji děkuji a všem její služby doporučuji. J. K.

„Na psaní recenzí je těžká jedna věc. Měli byste sepsat cosi slovy nepochytitelného do slov. Něco, co se nedá dost jednoduše popsat, u čeho člověk zkrátka musí být. Můžu tedy říci – byl jsem u toho… a bylo to náramně dobré. Byla to terapie založená na trochu jiných, než konstelačních základech, práce s moudrostí těla, velmi intuitivní a uvolňující…ale jak jsem řekl, slova jen chabě popisují realitu….
Míšu znám již léta, a i za jejího vydatného přispění, jsem se svým životem, doufám, udělal nějaký kusanec práce. Po roce, kdy se změnilo v mém životě snad úplně všechno, kdy jsem konečně pochopil gró svého života a začal ho žít, jsem si říkal, že už je to v zásadě dobré a z nejhoršího jsem venku. To, co jsem dřív hledal, jsem konečně nacházel, a především reálně žil. Přesto jsem cítil, že ve mně dříme ještě cosi nevyřešeného, nevyřčeného, něco, co je třeba jaksi „docvrnknout“, tak jsem si řekl, že se na to s Míšou podívám. Jedním z fyzických příznaků, které se mi poslední dobou objevovaly, byly zablokovaná záda. I když jsem fyzicky docela skuhral, nějak jsem věděl, že ona příčina bude vězet někde hlouběji. No a pak přišla terapie a díky Míše jsem uviděl, kde je zakopaný pes, blok jsme rozpustili, poléčili, vrátili nevědomky přejatou energii tam, kam patří, a od té doby jsem v klidu a po bolesti ani památky.
   Zní to celkem banálně a ve své podstatě to i banální je, ale to je na tom právě to kouzlo – spousta věcí v životě je ve skutečnosti docela jednoduchých.
Míšina práce má pro mne jedno významné plus, je jemná, určitým způsobem pečující a pozorná, a zároveň v jiném smyslu přímá, jasná, průzračná až nekompromisní. Ukazuje věci takové, jaké jsou, což z jednoho úhlu pohledu může být neskutečně osvobozující a úlevné, a z druhého úhlu pohledu nebezpečné a děsivé. Záleží na vás, čemu v životě dáváte přednost. Pokud jdete cestou Pravdivosti jako já, pak vám mohu Míšu jako terapeutku vřele doporučit“.
___________________________________
Štěpán Tušják

Reference na terapii: Energetické očištění a zharmonizování těla

S Míšou se znám již delší dobu a tak znám i část její cesty, kterou sama prošla. Není dokonalá, ale je pravdivá.
A k tomu pomáhá i svým klientům. Její konstelace jsou něco velmi speciálního. Nedají se popisovat…musí se zažít. I při skupinové práci jsou tvořené každému přesně na tělo.
Pravdivost k sobě, je to, co pomáhá nalézt i mě. Posvítí tam, kde je to v danou chvíli nejvíce potřeba. A svítí jasně…velmi jasně až to někdy bolí…pokaždé to ale stojí za to!
Tři setkání z cyklu VNÍMÁNÍ byla pro mne návratem k sobě. Pomohla mi přestat sebou vláčet stará závaží a začít dělat věci jinak…
Ráda posvítí i Vám. Je potřeba se jen rozhodnout…

Velké ocenění a díky za to co děláš. S Tvojí pomocí měním svůj život.

Melissa

Míša má neskutečný dar, který rozdává plnými hrstmi všem, kteří CHTĚJÍ…..
…vidět do sebe, cítit pocity druhých, nahlédnout na všechno co nás trápí.
Neradí, neutěšuje, nevysvětluje……přijdete si na to sami.
Setkání s Míšou bylo v mém životě zásadní, mám pocit, že od té doby skutečně žiju,
díky Míšo !

Lucie H.

„Paní  Míšu jsem potkala v nelehké životní situaci, kdy se mi doslova  den ze dne zhroutil svět. Od počátku mi setkání s Míšou přinášela úlevu, a to nejen díky jejímu  empatickému, lidskému a chápajícímu přístupu, ale i díky tomu  že mi dokázala  ukázat cestu,  kudy  a jak z mé situace ven,  a to hlavně prací se sebou a na sobě. Rozhodně  to nebyla, zejména na začátku, cesta pro mne lehká, ale díky Míšině podpoře, znalostem  a úžasnému vedení, které jsem si mnohdy ani moc neuvědomovala,  jsem  objevila zcela jiný pohled  nejen na situace, které se mi staly, ale i na  sebe a  okolní svět.  Dokázala  mi ukazovat, že i v mé situaci platí, že všechno zlé je pro něco dobré a musím říci, že nyní téměř po dvou letech,  je můj život skutečně  hezčí, bohatší  a baví mě víc než  léta předtím. Moc si kromě jiného na Míše cením toho, že má upřímnou radost z každého posunu svého „klienta“ k samostatnosti, vedla mne k tomu, abych se naučila pracovat sama se sebou a nehledala žádného „guru“, který by rozhodoval  o mém životě, vedla mne k objevení sama sebe. Na této cestě mi byla a i nyní je velkou podporou a pomocnicí,  i když  díky jejímu vedení potřebuji její pomoc čím dál tím méně.

Moc děkuji Míšo.

H.H. “

 

Dobrý den,

–Před prvním setkáním s Míšou jsem několik let pracovala s jinými terapeutickými technikami, a konstelace mě nikdy nezajímaly, jelikož mi přišly příliš „psychologické“. Míša má ale tak neobyčejnou schopnost vhledu, či velmi zvláštní intuice, že je úplně jedno, s jakými technikami pracuje. Člověk má možnost podívat se pravdivě na sebe, na to, kde ho tlačí pata, i na to co si skutečně přeje, a pro sebe potřebuje. Jde jen tak hluboko, kam se sám rozhodne. Jedno z nejzásadnějších poznání, co jsem si z těchto osobních i skupinových konstelací odnesla, je, že nikdy není žádné téma dost „odsouzeníhodné“, a vždycky se člověk může přijmout. I s tím, jaký je. Ani nevím, co mě to přivedlo konkrétně za Míšou, ale jsem za toto setkání moc vděčná. Nečekala jsem, že to může v reálu až tak fungovat.. Vidím změny a viditelný posun v mém životě, nebo možná se ve starých situacích a kolejích cítím jinak, lépe. Sama za sebe můžu určitě jen doporučit. Díky, Míšo.

Zuzka–

Míše vděčím za hodně. Pomohla mi najít cestu zpět z mnoha slepých uliček. Důsledně, někdy nekompromisně, vždy však s laskavostí a velkým pochopením. Myslím, že Míši velký benefit spočívá v otevřenosti a v ochotě ke změnám v jejím soukromém životě. Své klienty tak dokáže dovést k vnitřní proměně, která se dříve či později odrazí v realitě. Individuální i skupinová sezení jsou vždy originálním setkáním. Vše je jakoby šité na míru. Velkou roli jistě sehrává Míši unikátní schopnost naladit se na potřeby ostatních a zároveň respekt k reálným možnostem každého klienta. Míši práce je velmi poctivá a její výsledky jsou hmatatelné. Peče výborné koláče … a je skvělý člověk.

Viktorie Červinková

Opravdu rozsáhlý kurz Omega, překročil má očekávání. Šlo o smysluplný proces, který nabíral na intenzitě a hloubce s každým dílem. Jsem opravdu spokojený s jeho průběhem a kvalitou. Nešlo o žádné standardizované metody, ale ač měl kurz obecný plán, byl vždy přesně na míru skupině. Pro mne byl tedy v mnoha ohledech výjimečný. Psychologii a sebezkušenosti se věnuji přibližně 7 let. A tento kurz mj. ukazuje že psychologii chybí vnímání země. Na závěr musím ocenit právě Arnolda Mindella, který v roce 2007 s knihou Earth Based Psychology položil základy všem těmto věcem.

Jan Machynka, janmachynka.cz

klienti skupinových seminářů 2016/2017

Již několik let pořádáme mimo jednodenních seminářů spolu s Vojtou Franče celoročnítransformační kurz Omega http://www.znam-svuj-pribeh.cz/#!omega/kkpfh

a zde jsou reference:

„Byl jsem velmi zvědavý na cyklus Omega konstelací, protože já sám pracuji jako kouč a mentor. Vojta a Míša jsou profesionálové ve všech směrech a při tom si zachovávají lidský a laskavý přístup. Sám jsem měl během cyklu několik hlubokých témat, kterými mě dokázali provést, povzbudit. A když to bylo třeba, tak i pořádně nakopnout Dokázali vytvořit atmosféru, ve které jsme se všichni dokázali otevřít. Doporučuju všem. I těm racionálnějším. Těším se na další spolupráci. Díky.“ (Tomino)

„Výpravy do vlastního nitra pro mě nejsou ničím novým, ale i přesto pro mě prožití ročního Omega cyklu a letní konstelační školy s Vojtou a Míšou znamenalo zásadní osobní posun k vnitřní celistvosti a svobodě. Oba mají obrovský dar vynést na povrch pravdu, která osvobozuje. Konstelace v jejich podání nejsou ničím sluníčkovým, jde se rovnou k jádru věci. Jakmile se jednou rozhodnete být k sobě pravdiví, tak vás Míša s Vojtou už nenechají vrátit se k vašim původním iluzím a představám o sobě. A to celé v bezpečném a přijímajícím prostředí, kde si můžete v klidu pobrečet a kde si sami určujete, kam až jste připraveni zajít. Jejich přístup je velmi lidský a zároveň naprosto profesionální. Díky dlouholeté práci s konstelacemi i se svými osobními tématy nevnášejí do témat skupiny své vlastní projekce a člověk si může být jist, že jde skutečně o jeho vlastní téma. Takže pokud máte chuť a odvahu nakouknout pod svou „pokličku“ a začít žít naplněnější život, jsou Vojta s Míšou bezpochyby těmi pravými průvodci.“ (Marty)

„Konstelační kurz Omega? To bylo po dlouhé době to nejlepší, co mě mohlo potkat. Děkuji Míše a Vojtovi, našim úžasným lektorům, za pomoc najít víru sama v sebe a sílu zdárně čelit překážkám, které mi život přináší. Nikdy, opravdu nikdy, jsem se necítila tak jistě a pevně. Ten klid na duši a jasno v hlavě je k nezaplacení. Vědět, jak sama na sebe, umět si poradit, když přijdou těžší chvíle, za to všechno jsem jim vděčná. Takže kurz mohu jen doporučit, obohatil můj život a ikdyž to občas bylo hodně náročný, stálo to za to!“ (Naďa)

„Stále doznívám údivem, kam až jsem se díky konstelační technice dostala. Jsem živým důkazem, jak moc je tato ‚práce‘ smysluplná… Cítím se velmi celistvě. Konečně! Teprve teď jsem sama sebou a sama za sebe a ze sebe konám. A můžu cokoliv, co je v souladu se mnou – a právě to má také veškeré posvěcení. Děkuji Míše a Vojtovi za tuto svou proměnu. Jste skvělými a nepostradatelnými průvodci po zákoutích vnitřního vesmíru.“ (Viki)

„Kurz Omega je dobrodružství. Výprava ke kořenům, k podstatám, ke zdrojům. Určeno všem, kteří hledají příčiny a nebaví je lovit na povrchu. Vědomé zpracování hlubokých a silných osobních témat nese změny a vnáší do života nové impulsy. Míša a Vojta jsou skvělí lektoři a parta stejně naladěných lidí okolo, to už je jenom třešnička na dortu:-) Doporučuji všem!“ (Milan)

„Kurz Omega mě zavedl do netušených hlubin vlastního nitra. V rámci konstelací často vycházela najevo i témata, která jsem pokládala za již vyřešená v rámci kineziologických sezení a klasických rodinných konstelací, jichž jsem se účastnila v minulosti. Tentokrát se ovšem jednalo o zcela jiný „level“, šlo to skutečně na dřeň 🙂 Míša s Vojtou jsou vynikající lektoři, práce s nimi pro mě byla a stále je nesmírným přínosem. Jak konstelace „dotékají“, dochází v mém životě ke změnám, o kterých nepochybuji, že jsou pro mě tím nejlepším.“ (Martina)

„Konstelační výcvik s Vojtou a Míšou mi přinesl více než jsem očekávala. Fajn lidi, další rozšíření obzorů a hlavně pak účinnou metodu pro hluboko uložená témata, na které běžné metody už nestačí. Doporučuji i Vám.“ 

(Eva Boháčková – psycholožka a terapeutka)

omega reference

„Chceš-li změnit svět, změň sebe“ – moudrá slova, dosáhnout
změny ve svém nitru však není vůbec snadné a teď už věřím
že bez adekvátní pomoci téměř nemožné. Míšu jsem
navštívila na doporučení kamarádky (absolvovala jsem Mapu na
cestu) a stále  jsem tímto setkáním fascinovaná. Je velmi
neobvyklé potkat někoho se zvláštními schopnostmi, kdo zároveň
stojí nohama pevně na zemi a kdo svoje schopnosti dokáže tak
dobře prakticky využít.
Míša mi velmi citlivě otevřela oči a poradila, jak s novými
zjištěními v budoucnu zacházet. Když člověk poznává sám
sebe, nová zjištění mohou být někdy i trochu překvapivá:) ..a
najednou do sebe začnou věci nějak zapadat.. Ulevilo se mi
okamžitě a  sezení mohu doporučit každému, kdo se necítí zcela
spokojený ve svém životě. Příčiny potíží jsou často úplně
jinde než si člověk myslí. Mně konkrétně pomohla Míša najít
příčiny mojí nespokojenosti v partnerských vztazích a
neschopnosti ve vztahu vytrvat. Teď už skutečně věřím tomu, že
každá situace má své řešení a je nezbytné hledat sám v sobě.

Zuzana D., Praha

Přeji Vám mnoho úspěchů a budu se případně někdy v budoucnu
těšit zase naviděnou:)

S odstupem casu jsem se dostal napsat neco ohledne navstevy u Misy Zavrelove, na kterou jsem dostal doporuceni. Castecne me k ni dohnala potreba probrat moznosti zmeny mych reakci a vubec chovani v urcitych situacich, ktereho jsem si byl vedomy, ale bral jsem to jako nemenitelnou vec. Castecne to byla potreba nestranne odpovedi na partnerskou situaci, ve ktere jsem malem uveril, ze nase ega, stret temperamentu a vzpominky na minulost nedovoli cestu k uplne otevrenosti a lasce. A taky tu byla zvedavost. Posledni duvod byl dost silny, protoze abstraktni veci lakaji. Sel jsem na sezeni s predstavou, ze vysledek bude neco jako u kartaru, numerologu, astrologu…kdy dostanete pokazde jinou momentalni odpoved a protoze „to obcas vyjde“ a clovek v tom hleda to sve, laka ho to tak dlouho, az zjisti, ze to muze brat spis jako zabavu. Misa, ktera na me mimochodem zpocatku pusobila lehce chladne, me svym vystupovanim, racionalnim postojem, vnimavosti a skutecnou – pro me nepochopitelnou – schopnosti se vcitit presvedcila, ze vysledky sezeni zvaneho konstelace pro zabavu nejsou. Nechtela zadna data a mista narozeni, zadne osobni udaje…nic z toho. Az me udivovalo, s jakym odhadem a trefnosti popisovala to, kde muze byt jadro mych problemu, jak se projevuji navenek a jak je vnima okoli. Z odhadovane interakce s partnerkou dokazala popsat jeji citeni tak, jakoby stala vedle me ona sama. Reagovala uplne stejne jako clovek, ktereho nezna a tak je nemozne odhadnout jeho specifika. Ve vysledku me taky naucila, kdy se na co soustredit a predevsim jak ke vecem pristupovat. Vetsi prekvapeni pro me je, jak s tim nyni dokazu pracovat – zvlast pri me pocatecni skepsi, ze porad se na neco soustredit a „davat si pozor“ neni udrzitelne. Proste jsem od Misy slysel neco, co se do me trefilo a najednou pozoruju, jak dokazu mit nadhled nad situaci, ktera by driv vyustila v neco kritickeho, coz samozrejme sam nechci, ale doted jsem to bral jako svoji zapornou vlastnost, se kterou je zbytecne bojovat. Chci Mise podekovat. Z puvodni zvedavosti tak vnikl respekt k necemu, co mne opravdu ve vysledku pomohlo. Preju, aby pomohlo i dalsim. DV, Praha

 

Konstelace u Míši se hned od začátku zaměřila na to nejpodstatnější, což bylo někde hodně jinde, než se před konstelací zdálo. Neměl jsem přitom problém nechat se Míšou vést – byla to její věcnost, střízlivost, empatie a také humor, který překlenul rozdíly mezi mužským a ženským myšlením.

Nejcennější z mužského pohledu byla pomoc ve chvíli, kdy jsem se měl v konstelaci vystavit emocím, což nebývá v povaze (a dosahu) většiny mužů. V tom byla Míša schopná mě víc než plnohodnotně zastoupit a její vhledy až zaskočily svojí pronikavostí. Ze soustředěné práce vyplynulo řešení, které mělo integritu s mým dosavadním životem, přítomnou situací, přáními a představou životního naplnění.

Za konstelaci chci poděkovat jako za vzácný dar. Je úžasné, že je v silách člověka se – pomocí vhledů a nacházení řešení – takto obdarovat.

Martin Soukup, Kladno

Dobrý den, děkuji vám Míšo za to , že jsem si srovnala svoje priority a díky včerejšímu dni změnila pohled na svoje blízké. Nejvíce mě překvapilo,že aniž bych něco doma řekla, hned po příchodu fungují věci jinak.Těším se na další průběh a dám vám vědět. Šla jsem k vám hodně nedůvěřivá ,ale stálo to za to. Ještě jednou děkuji

A.F.Praha

A.F. Praha

U Míši jsem již absolvovala dvě konstalace a s informacemi, které jsem díky nim získala  jsem moc spokojená.  Poznatky z konstalací jsem mohla okamžitě aplikovat ve svém osobním životě a za to jí moc děkuji.
Míša byla velice milá, otevřená a ochovná odpovědět na všechny mé otázky. Nejvíce mi ale pomohl celkový pohled na situaci a dále Míši postřehy k tomu, co by celou situaci posunulo dál.
Míša je velice vnímavá a celou konstalaci vede velice pozitivním a příjemným způsobem a doporučila bych ji všem, kteří jsou ochotni své problémy řešit a chtějí  se na ně podívat i z jiného úhlu.
Jindra Mandová – Moravany

Jindra Mandová – Moravany

Někdy se to prostě tak semele, že se najdete v situaci, ve které si sami nevíte rady a zjistíte, že potřebujete někoho, kdo vám pomůže pohnout se z místa. Míša je ta pravá osoba, na kterou se obrátit. Její intuice a vhled je neuvěřitelná a při práci s ní zjistíte, že odpovědi i na ty nejzapeklitější otázky se dají najít celkem snadno. A pak už je jenom na vás, abyste našli sílu a jednali.

P.D. Brno

Kontakt