Moje tělo-můj chrám

 

0-nbj7qlma1z1ha3wyToto setkání v rámci cyklu Vášeň pro život bude věnováno přijetí svého těla a znovuoživení všech smyslů. Cílem je začít skrze tělo cítit co je pro nás dobré ,  využívat více jeho moudrosti než jsme doposud byli zvyklí a v neposlední řadě získat k němu pozitivní vztah, který nám naše tělo může vracet v dobré kondici, omládnutí a přílivem životní energie.

Zaměříme se na vztah k našemu tělu, jako tělu obecně i ke svému tělu mužskému či ženskému, čož může být rozdílné. Za pomoci minikonstelací si máme možnost zacítit, jak to máme my i naše tělo k nám a komunikovat s ním.

Pomocí prožitkových a konstelačních technik každý projde osobní prací na přijetí svého  těla a zapojení všech smyslů za současného pochopení toho, kde si tomu bráním a co mi v reálném životě pomůže. Zároveň můžeme zjistit co naše tělo konkrétně potřebuje, ať se to týká stravy či pohybu.

Budeme pracovat a očišťovat se šamanskými technikami, ukážeme si jak se naučit vnímat vhodnost potravin pro náš systém .

Všechny prožitky ukotvíme a smysly zapojíme prostřednictvím prožitkových aktivit. Program je vždy na míru skupině a jednotlivým účastníkům, kteří celým cyklem prochází.

Místo konání: Yoga space, Politických vězňů 911/8, 110 00 Praha 1
Příspěvek na 2-denní seminář je  2900,-                                                                              č.b.ú: 2800990996/2010   do poznámky  uveďte příjmení a název kurzu

Ráda bych se každému individuálně pověnovala, proto je počet míst na semináři je omezen na 6-7 osob.

Rezervace : misa.freyova@email.cz, 603 412 053
Seminářem vás bude provázet Michaela Freyová

Napsat komentář

Kontakt