Moje vášeň, moje síla pro život

Toto setkání bude věnováno spojení se svou sexuální tvořivou silou.  Jestli chceme život cítit z hloubky, je potřeba osvobodit a dát důvěru svému vnitřnímu zvířeti a nechat se jím vést.

Budeme se spojovat se svým totemovým zvířetem, symbolem jedinečného vyjádření naší sexuální, tvořivé síly. Má vliv nejen na naše sexuální prožívání, ale také nás dovede ochránit, stanovit si hranice ve vztahu ke světu. Také nám pomáhá dosahovat našich cílů a zajistit si finanční dostatek.

Ať už duchovní učitelé ohledně manifestace hojnosti píší cokoli, na to že jim jejich postupy fungují má velký vliv to, že jsou zde dobře ukotvení a mají dobře fungující první tři čakry. Peníze jsou hmotné a proto je potřeba mít ke hmotě dobrý vztah a být akce schopní.

Budeme se propojovat v sobě také se svými pohlavními orgány, vnímat je beze studu a v největší přirozenosti. Jak u mužů, tak i u žen jsou centry veliké moudrosti a síly, která nám pomáhá orientovat se v životě. Naučíme se s nimi spojovat a vnímat kam nás vedou a co je naší vášní. Ženy si mohou procítit svoji smyslnost a šťavnatost a muži schopnost  vést druhé novým způsobem.

Dále se spojíte s tím, co je v současné době vaší největší vášní, po čem opravdu toužíme.

Budeme pracovat s konstelacemi My Selfconnection, šamanskými rituálními technikami a prožitky ukotvovat arteterapií. Díky mému daru jasnovidění,slyšení je program je vždy na míru skupině a jednotlivým účastníkům, kteří celým cyklem prochází.

Celým víkendovým programem vás provází Michaela Freyová www.michelafreyova.cz

Datum konání: 11.5.-13.5.2018

Místo konání: Yogaspace, Politických věznů 8, Praha 1, 3.patro

Předběžné rezervace u Michaela Freyová 603 412 053, kontakt@michaelafreyova.cz              Vaše místo je pevně rezervováno po zaplacení příspěvku. Příspěvek na seminář 3000,- zasílejte na č.b.ú.: 2800990996/2010 – do poznámky pro příjemce uveďte příjmení a název kurzu.

 

 

 

Napsat komentář

Kontakt