Příběh mé duše

Víkendový seminář určený pro ty, kteří se probouzejí a potřebují se rozpomenout na to kdo ve své podstatě, která není vázaná na tělo, skutečně jsou. Je čas se znovu spojit se svou duší, zvědomit si její kvalitu, kterou jsme se kdysi rozhodli Zemi obohatit. Je čas, aby duše sestoupila do těla.

Během Vám skrze mé mediální schopnosti přiblížím jedinečnou kvalitu vaší duše a  vaše poslání v tomto životě. Zpřístupním vám taky příběh vaší duše během jejích zemských vtělení. Zvědomit svou minulost je  důležité pro pochopení souvislostí ve vašem životě. Z tohoto celkového nadhledu na zkušenosti vašich dosavadních vtělení najednou vaše cesta dává smysl. Zároveň je dobré si uvědomit co je vaše a co je druhých. Jednou z pastí duchovního rozvoje je to, že když jste ochotní čistit svou minulost, může se stát, že projíždíte témata cizích, kterým se do nich nechce a vy jste tak ochotní. To potom nemá konce.

V neděli si skrze konstelační techniku My Self-Connection  máte možnost každý individuálně zpracovat téma sebepřijetí. Podívat se na to, co nám brání se přijímat. Kde sami sebe sabotujeme a co nám pomůže tyto bloky zaléčit a dovést nás k plnému přijetí sebe sama. Mohou existovat věci, které nemůžeme odpustit sobě či druhým a skrze, které si nedovolujeme naplno užívat to, co nám život nabízí. Jen pokud milujeme sebe, můžeme plně přijímat své blízké, svět  ve kterém žijeme a žít své vášně tak, aby to bylo dobré pro nás i okolí.

To nám umožní se vnímat a přijímat se jako jedinečnou bytost, která tu v rámci Země i Vesmíru má své nezastupitelné místo.

Věřím, že účinnost  těchto procesů velmi umocňuje individuální přístup, respektující jedinečnost každého a proto je počet míst na semináři omezen na 7 osob.

Místo a čas konání: 23.6. – 24.6.2018  9.30.-18.00

Studio Beyond, Střelničná 1, Praha -Kobylisy https://www.studiobeyond.cz/

Příspěvek ve výši 2900,- zasílejte na č.b.ú. : 2800990996/2010 – do poznámky pro příjemce uveďte příjmení

Rezervace u Michaela Freyová 603 412 053, kontakt@michaelafreyova.cz

Napsat komentář

Kontakt