Vědomé vytváření domova

Celodenní seminář, který je určen především ženám.

Jsme to většinou právě my ženy , které vytváříme teplo domova a s tradičními způsoby spravování našich domácností se nám to ne vždy daří tak, abychom z toho nebyly udřené a vyčerpané.

Domov je to místo, které netvoří formální dokonalost, ale právě to, co není pouhým okem vidět. Pocit teplého hnízda ze kterého můžeme čerpat, kde se regenerujeme a cítíme se v bezpečí se nedá vyprojektovat. To buď v bytě, kde bydlíme cítíme nebo ne. Vytváření domova to je sféra nás žen, máme k tomu taky dary se kterými většinou nejsme ve spojení. Může se vám stávat, že i když jste se posunuly ve spoustě životních oblastí, zabezpečování každodenních povinností je naopak těžší. To co jsme zvládaly donedávna poměrně dobře, nás  najednou nadměrně vyčerpává. Vyčerpávají nás totiž to, co je vibračně níže než my samy. Tlačí nás to, abychom i do každodenní reality vnesly nové přístupy. Ty, které nás matky svým příkladem nenaučily a ani nemohly. Já sama jsem toto téma ve svém životě řešila. Zároveň náplní mé práce je energeticky čistit a harmonizovat místa, kde bydlíme nebo pracujeme a přišlo mi k tomu hodně informací a prožitků o které bych se s vámi ráda podělila.

Během celého dne si budeme si povídat o možných nových přístupech k budování, vytváření a správy našich domovů, ať už jsme samy nebo máme rodiny. Seminář nebude mít jen teoretickou a sdílecí část, ale pokud budete mít zájem, mohu se individuálně pověnovat možným praktickým řešením pro vás, váš domov a rodinu. Tedy každá , která bude mít zájem bude mít svůj konkrétní výstup, jak postupovat v každodenní realitě vašeho domova. Můžeme se podívat na to, co konkrétně potřebuje vaše rodina, její jednotliví členové, váš prostor, byt či dům a vy sama, aby jste toto mohla naplňovat.

Je to téma aktuální nejen v předvánočním čase, ale právě v tento čas shonu za dokonalými Vánocemi je možná ideální v tento den se zastavit , vydechnout a uvědomit si, jak věci dělat v klidu, beze shonu, s radostí. Jak je dělat tak, aby nás energeticky nevysilovaly, ale naopak dobíjely a vyživovali.

Celým dnem vás bude provázet Michaela Freyová.

Čas konání:     10.12.2017   –    9.00-18.00
Místo konání:  Yogaspace, Politických věznů 7, Praha 1, 3.patro

Příspěvek na seminář je 1500,-

Platby poukazujte na čbú: 2800990996/2010       do poznámky pro příjemce uveďte své     příjmení  a slovo DOMOV
Rezervace na 603 412 053 nebo misa.freyova@email.cz, kontakt@michaelafreyova.cz

 

 

 

Napsat komentář

Kontakt